kurzy

permanentného make-upu

KURZ

MagicBrows

cena:

1200€

Dvojdňový kurz MagicBrows pod vedením Zuzany Bilskej zahŕňa teoretické a praktické dovednosti potrebné k vykonávaniu úpravy obočia technikou MagicBrows. Táto technika je vhodná najmä pre zákazníčky, ktoré majú svetlejšie prirodzené obočie alebo je vhodná na dotetovanie časti obočia, ktoré na tvári z rôznych dôvodov chýba. Ošetrenie je možné vykonávať pri všetkých typoch pleti, rovnako aj pri mastnom type pleti sú finálne výsledky veľmi dobré. MagicBrows je vhodné pre zákazníčky, ktoré očakávajú jemne zvýraznený a stále maximálne prirodzený vzhľad obočia. Kombinácia microbladingu s unikátnym prístrojovým tieňom je kľúčom k vytvoreniu hyperrealistického výsledku.

Kurz prebieha v menšej skupinke do 10 študentiek, pri ktorom je individuálny prístup garantovaný. Kurz je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých.  Miesto a čas konania avizujeme vždy minimálne mesiac pred otvorením nového kurzu na našom Facebooku, Instagarame a webe.

Po absolvovaní kurzu študenti získavajú certifikát platný na území SR a ČR. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Tešíme sa na váš záujem! 

tel: +421 902 435 404

e-mail: maxx.bilska@gmail.com

Panenská 12, 81103 Bratislava

OTVÁRACIE HODINY:

PONDELOK - SOBOTA

NA OBJEDNÁVKU

V prípade akýchkoľvek otázok nám pošlite správu alebo nás kontaktujte telefonicky.

ODPORÚČAME PARKING:

/platené vonkajšie parkovisko/ 1,50€/30min

PARKING VEĽKÝ KOSTOL - VCHOD NA PARKOVANIE Z ULICE STAROMESTSKÁ /SMER NA NOVÝ MOST. Z PARKOVISKA DO NÁŠHO ŠTÚDIA VEDIE CCA 600m CEZ ULICU LÝCEJNÁ.

/platené podzemné parkovisko/ 2,90€/1hod

GARÁŽ CITY - VCHOD Z ULICE ZOCHOVA NA ROHU HOTELA FALKENSTEINER

/bezplatné parkovanie alebo parkovanie spoplatnené parkovacou kartou/

VYZNAČENÁ ZÓNA - NAJBLIŽŠIE ULICE/ ŠTETINOVA, KUZMÁNYHO, MATEJA BELA, SLÁDKOVIČOVA