Zuzana_Bilska_B_–_kópia_(6)_INVERTED.png

individuálny kurz

magicBrows &  magicBrows fluffy

Zuzana Bilska B (3).png

INDIVIDUÁLNY KURZ

MagicBrows & MagicBrows FLUFFY

cena:

2000€

IMG_9183.JPG

Dvojdňový kurz MagicBrows & MagicBrows FLUFFY pod vedením Zuzany Bilskej zahŕňa teoretické a praktické dovednosti potrebné k vykonávaniu úpravy obočia technikou MagicBrows. Táto technika je vhodná najmä pre zákazníčky, ktoré majú svetlejšie prirodzené obočie alebo je vhodná na dotetovanie časti obočia, ktoré na tvári z rôznych dôvodov chýba. Ošetrenie je možné vykonávať pri všetkých typoch pleti, rovnako aj pri mastnom type pleti sú finálne výsledky veľmi dobré. MagicBrows je vhodné pre zákazníčky, ktoré očakávajú jemne zvýraznený a stále maximálne prirodzený vzhľad obočia. Kombinácia microbladingu s unikátnym prístrojovým tieňom je kľúčom k vytvoreniu hyperrealistického výsledku.

CFCA90F6-5CFD-43AF-88CA-513EED7182FB.JPE

Termín kurzu stanovujeme po vzájomnej dohode, kurzy máme k dispozícii počas celého roka 2021. Výuka prebieha individuálnou formou, s dôrazom na praktické nadobudnutie techniky - vymeriavanie obočia, predkreslenie, tréning na latexe a následne realizácia na živom modeli. Náročnosť kurzu prispôsobujeme už nadobudnutým teoretickým a praktickým dovednostiam študenta, preto je kurz vhodný pre začiatočníkov rovnako ako pre pokročilých.

Po absolvovaní kurzu študenti získavajú certifikát platný na území SR a ČR. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Tešíme sa na váš záujem!